KTM BRATISLAVA

M.O.D. 2013 THE NEXT LEVELNašej produkcii MOTOTV.SK sa podarilo v priebehu krátkeho časového obdobia dostať ako jedinej TV na území CZ a SK na dve najväčšie moto show na svete ! Konkrétne to boli : Nitro Circus Live

http://www.mototv.sk/sk/video/video/nitro-circus-live-in-vienna-2012

Show ktorá nás, skúsených moto žurnalistov a zarytých motorkárov zdvíhala zo sedadieľ každých 5 miút, ruky nám horeli od stáleho tlieskania a sánky padali od neskutočných výkonov, ktoré podával Travis Pastrana so svojou bandou.. Tak táto show nemá konkurenciu......To boli presné slová nášho režiséra po ceste domov s tejto jedinečnej akcii.

No to ešte nikto z nás netušil, že len o necelé dva mesiace neskôr budeme mať tú česť zúčastniť sa  M.O.D. - MASTERS OF DIRT 2013 The Next Level.

Opäť  nás privítala Viedenská Stadthalle ako svojich, burácajúce motory silných strojov, zvučné mená motoristického športu a v nespolednmom rade, nakomplet vypredaná hala nadšených fanušíkov z celéj Európy ! Šťastní ako malé deti, no  pripravení ako profesionáli sme čakali kým sa všetky svetlá zhasnú a.......

Ako prvé sa na obrovskej trati predstavili Fuel Girls, ktoré svojim výzorom ako aj ohnivou show rozprúdili krv v žilách nejedného diváka. Dj Mosaken sprevádzal "Palivové Dievčatá" svojimi hudobnými lahôdkami, ktoré aj zväčnil priamo pre MOD na svojom mixtape z ktorého mimochodom pochádza aj väčšina hudobného podmazu z nášho videa.

Show odštartovali ako prví bikeri, čiže chalani na bmx, horských bicykloch a rôznych špeciáloch. Predvádzali neuveriteľné veci priamo nad našimi hlavami. Backflip - salto vzad, Frontflip - salto vpred a mnoho, mnoho iných dych vyrážajúcich kúskov, ktoré ničili všetky fyzikálne zákony. Následne to rozbalili fmx riders, jazdci freestyle motocrosu, ktorí tomu všetkému nasadili korunku a tie isté adrenalínové kúsky predviedli na svojich silných mašinách vo vyše 3 metrovej výške. Čím nebezpečnejší a šialenejší trik chalani predviedli, tým viac burácala celá hala od nadšenia. Veľký úspech zožal aj najmladší FMX jazdec Matěj Česák, ktorý za svojimi skúsenejšími kolegami vôbec nezaostával.

A keď sme si už všetci mysleli, že viac sa už asi ani nedá, prišla na scénu live kapela ktorá so sebou priniesla aj samotných Quad jazdcov, po našom "štvorkolkárov" ktorí zaklincovali celovečerný program neuveriteľnými skokmi na týchto ťažkých strojoch ! Takže, pohár máme plný, šľahačku zlízanú, ale čerešnička bol určite Heath Guetter, ktorý na svojom snežnom skútri, áno dobre čítate, na snežnom skútri predviedol neuveriteľné triky ! Ak mal niekto z vás niekedy možnosť vyskúšať si jazdu na snežnom skútri, sám dobre vie aké to je náročné. A teraz si predstavte, že máte vyskočiť do výšky 3 metrov a zatočiť do toho aj neaký ten flip :D Títo páni si zaslúžia určite od nás všetkých jeden veľký rešpekt a právo nazývať svoju show SVETOVÁ !!!

 

Nasajte atmosféru M.O.D. priamo u vás doma a vychutnajte si naše nové video z tejto jedinečnej akcie, spolu s rozhovormi priamo od jazdcov MOD jedine na MOTOTV.SK ! Prajeme príjemné sledovanie !

MOTOTV STUNT ACADEMY viac