KTM BRATISLAVA

ROCKSTAR MOTOTV SHOW


Na začiatku bola iba myšlienka, myšlienka stvoriť tu niečo nové ! Niečo, čo nám - obyčajným motorkárom ponúkne viacej ako len " klasické " moto zrazy, akcie, výstavy, či šprinty...

Z roka na rok je stále drahšie vstupné, no služby - žiadne...predražené " jedlo " ktoré skôr pripomína rýchle občerstvenie zo stanice, FAKEové stánky s ich nekvalitným a gíčovým tovarom, či revival kapely, ktoré sme videli už asi tri roky za sebou na každej akcii !!! Mali sme toho už dosť ! ....a tak....

vznikla v roku 2012 prvá - MOTOTV SHOW...

V podstate sme ani sami nevedeli, do čoho sa to púšťame...vedeli sme len to, že chceme, aby naša show bola úplne iná ako to, čo bežne na území Slovenska môžeš vidieť ! 

Oslovili sme teda moto - špičku Slovenskej republiky a zároveň našich dlhoročných priateľov, či by s nami nešli do niečoho úplne nového...jedinečného projektu, ktorý by ľuďom ukázal, že aj u nás na Slovensku sa dá robiť naozajstná KVALITA !!

Mnoho krát sme siahli až na samé dno svojich možností a schopností, či nervov...no svojou tvrdou a kvalitnou prácou sme spolu s našimi partnermi dokázali nemožné....a z obyčajnej myšlienky sa stala najväčšia moto - adrenalínová show u nás !

Každá MTTV SHOW je jedinečná ! 

Za vyše tri roky organizovania mttv show nebola ani jedna z nich rovnaká...každý rok, každú show tvoríme inak, tak aby sa divák nenudil a mnoho krát aj na vlastnej koži si mohol vyskúšať niektoré zo šialeností, ktoré naša show ponúka.

Čo show, to Slovenská premiéra..spolupracujeme len s tými najlepšími jazdcami z celej EU a kvalitnými partnermi z rôznych oblastí...minulý rok to samozrejme nebolo inak !

ROCKSTAR MOTOTV SHOW posunula latku kvality opäť o niečo vyšie....

Tento krát sme si na show pozvali kamarátov zo supermoto zoskupenia - SOLORACE ( Michal Solík, Tomáš Hanzel )...Slovenskú premiéru sme odpálili spolu s RICHARD MOŠNA ( quad show )...a samozrejme nesmeli chýbať ani naši chalani, špička SK stuntridingovej scény ( Tomáš Tóth, Zdenko Rybár )..no a po prvý krát sme dali priestor aj mladej krvi tohto športu unás ( Jani Izsak )..celé to odspeakoval náš tromf v rukáve ( woOdy / MTTV )..

Nedeľa...

....tak to už bolo iné " kafé " ! Klasicky trvá naša mttv show počas Autosalónu v Nitre celé dva dni...čo znaméná, dva dni adrenalínu, spálených gúm, benzínu a extrémne dobrej zábavy. Aj keď termín akcie bol v polke októbra, počasie nám prialo a divákom sme ponúkli opäť niečo, načo tak ľahko určite nezabudnú ! Veď posúďte sami...v našom novom, nadupanom video edite s tejto pekelnej show !

Naša vďaka patrí..

...predovšetkým VÁM...našim skvelým divákom, bez ktorích by to proste nešlo...všetkým luďom, ktorí vedia oceniť snahu a SK kvalitu...našim neskutočním jazdcom... a samozrejme všetkým partnerom MTTV !! 

 

!!!!!!! Ďakujeme !!!!!!  MTTV crew 2015

 

 

 

 

 

 

 

MOTOTV STUNT ACADEMY viac