KTM BRATISLAVA

MEGARACE 2014_OFFICIAL VIDEO


Mega počasie..Mega nálada...Mega show, no proste - MEGARACE 2014 !

Už po 9. krát v rade usporiadali chalani z motoklubu FÉNIX jednu z tých lepších akcií, ktorú môžete u nás už tradične vidieť a tou je MEGARACE 2014. Toto podujatie sa koná vždy ku koncu sezóny na letisku KOMOČA, neďaleko nie málo známeho capmu OÁZA a mesta NOVÉ ZÁMKY.

Výnimočná je táto akcia určite aj tým, že na jej začiatku sa už tradične koná " SPANILÁ JAZDA " od spomínaného campu až priamo na námestie NZ.

Tento rok vyšlo organizátorom počasie a tak bola kolóna motoriek naozaj " nekonečná " ! Tak od oka zrátané a našim redakčným odhadom napísané, tam bolo dobrých 350 motoriek, určite aj viac ! :P  

Potom, čo celé námestie vrátane sôch a štátnych chránených pamiatok bolo obsadené motorkármi, vybalili sme to MY s ADAMOM PESCHELOM a našou mini ukážkou z novej  MOTOTV SHOW vol.5, ktorá mala " dohru" priamo na letisku, na akcii MEGARACE 2014. Všetko toto umocnil náš PROFI speaker woOdy, ktorý hecoval ľudí čo to dalo ! ;) Na podporu nám prišiel aj VLADO KOTHAY, ktorý okrem menšieho pádu, predviedol naozaj skvelú show, ako to od neho aj poznáme ! 

Spolu s kolónou sme sa presunuli naspäť na letisko, kde už pomaly, no zato isto prebiehali šprinty v plnej paráde. Kto chcel sa mohol zúčastniť a sám si zašprintovať na svojej moto. Porovnať svoje časy s ostatnými, prípadne zistiť čo tvoja mašina " dá " !

Šprintovalo sa klasicky na 1/4 míle, tak aby si mohli jazdci porovnávať výsledky aj s inými šprintérskymi súťažami konanými u nás, kde sa jazdí presne na túto vzdialenosť ! Jazdci boli rozdelení do rôznych kategórii, závisiacich od kubatúry motorky. Naprríklad, 500cc, 990cc a pod.

Kto nemal chuť nahánať sa po letisku, tomu sme tento rok nadelili my !

Ako sme už spomínali, na Megarace sme priniesli čerstvého majtra českej republiky v stuntridingu - ADAMA PESCHELA ! Kedže v skalici na super akcii MUSIC FEST SKALICA sa nám Adam " overil " ( tak sa mu u nás páčilo, že zadrel motor :D :D ) a skalickému publiku sa naozaj ľúbil, rozhodli sme sa ho priniesť aj na juho - západ slovenska. :)

To, že Adam je pán stunter s veľkým P, aj to, že woOdy je pán slova v tejto branži, dokázali chalani spolu opäť aj na tejto akcii !

Tu si môžeš pozrieť fotky z nášho šialeného vystúpenia :   http://www.mototv.sk/sk/galeria/megaracemototvshow2014

Naozaj radosť, pozerať sa ako vyťahujú nič netušiacich ľudí z publika a stvárajú s nimi neskutočné veci. Triky na vysokej úrovni, škála jazdca neskutočná a nič pripravené, proste jedna veľká SHOW ! A jeden veľký rešpekt aj chalanom !

No vráťme sa k samotnej akcii.  Musíme uznať, že tento ročník bol naozaj vydarený !

Pevne dúfame, že aj budúci rok budeme mať možnosť obohatiť túto jedinečnú akciu o našu MOTOTV SHOW a opäť pre vás vymyslíme niečo nové a zaujímavé ! No dovtedy sa nadopuj energiou z nášho nového videa a uži si dobrú náladu ktorá z neho ide !  MTTV  ;) :)

 

 

MOTOTV STUNT ACADEMY viac