KTM BRATISLAVA

CARAT / BACK TO THE TRADITION


CAR AT TUNING PARTY SA TENTO ROK VRÁTIL SPÄŤ K TRADÍCIÁM heart 

A MY Z PRODUKCIE #MOTOTV TENTO KROK URČITE SCHVALUJEME yes VÔŇA SPÁLENEJ GUMY, POČASIE AKO NA OBJEDNÁVKU, NALEŠTENÉ AUTÁ, PEKNÉ ŽENY A ŠTYRI SKVELÉ MOTOTV SHOWdevil TO BOLA KOMBINÁCIA, KTORÁ HÝBALA TENTO ROK CELÝM PIEŠŤANSKÝM LETISKOM...

ZDENKO RYBÁR, PETER "BAKI" BAKALA, ADRIÁN HUSÁK, TOMÁŠ KISS, JAKUB ARDON, WOODY A TOMÁŠ TÓTH surprisewink VEĽMI SILNÁ ZOSTAVA NAŠICH JAZDCOV ZARUČOVALA UŽ OD SAMÉHO ZAČIATKU KVALITNÚ SHOW A PRÁVE POSLEDNÝ SPOMÍNANÝ ( TOMÁŠ TÓTH ) UKÁZAL HNEĎ V PRVÝ DEŇ AKÝM SMEROM SA BUDE UBERAŤ CELÝ VÍKEND, KEĎ STANOVIL NOVÝ SLOVENSKÝ REKORD V JAZDE NA PREDNOM KOLESE ! VIAC O NAŠOM NOVOM REKORDE SA DOČÍTAŠ TU : 

http://www.mototv.sk/sk/substranky/novyslovenskyrekord2018mototvshowstoppie​

DVA DNI PLNÉ ADRENALÍNU A ÚŽASNÉ VÝKONY VŠETKÝCH NAŠICH JAZDCOV DODALI TOMUTO LEGENDÁRNEMU FESTIVALU TÚ SPRÁVNU NÁLADIČKU angel A AK MÁME HOVORIŤ ZA NÁS, MY SME SI TENTO ROČNÍK NESMIERNE UŽILI A PEVNE VERÍME, ŽE SPOLU S NAMI AJ VŠETCI NAŠI DIVÁCI A FANUŠÍCI #MTTV.

SÚČASŤOU NAŠEJ #MOTOTV ZÓNY BOLI TENTO ROK AJ MLADÉ TALENTY STUNTRIDINGOVEJ SCÉNY - PEŤO KOHÚT, MAREK BRIMICH A LUKÁŠ VAŇO, KTORÍ PREDVÁDZALI SVOJE EXHIBIČNÉ JAZDY + SAMOZREJEME FINALISTKY A VÍŤAZKY SÚŤAŽE MISS CARAT TUNNG, KTORÉ SA PREDVIEDLI NA SEXY CAR WASH.

NA ZÁVER NÁS PRIŠIEL PODPORIŤ AJ NÁŠ "STARÝ ZNÁMY" A SKVELÝ DRIFTER - MARIÁN NIKŠ Z TEAMU DRIFT GARAGE SLOVAKIA, KTORÝ DOSLOVA ZAKLINCOVAL NAŠU POSLEDNÚ SHOW AKO SA PATRÍ !

POZRI SI SUPER FOTO-REPORT Z NAŠICH VYSTÚPENÍ OD PITO_MTTV A UZNAJ SÁM, ŽE SI SPRAVIL VEĽKÚ CHYBU AK SI TENTO ROČNÍK CARATu VYNECHAL.

 

MOTOTV STUNT ACADEMY viac