MOTOTV.SK - Dávkuje adrenalín do tvojich žíl už od roku 2010 !


             

 

​#MOTOTV.SK     #MOTOTVSHOW   #MTTVCLOTHING   #MTTVFAMILY 

9 ROKOV NA SLOVENSKEJ SCÉNE A STÁLE TOP !!!

 

Mimo toho, že sme hlavne srdcom motorkári, sme aj autormi a organizátormi najväčšej moto - adrenalínovej show na Slovensku  MOTOTV SHOW-- ktorá už pri svojich začiatkoch, v rokoch  2010 - 2012 zožala veľký úspech, no už v roku 2013 ju navštívilo cez 49.000 ( štyridsaťdeväť tisíc ) platiacich divákov a zaradila sa jednoznačne medzi TOP moto - eventy u nás a v blízkom zahraničí !!!

Za naše dlhoročné pôsobenie na motorkárskej scéne sme k nám priniesli už niekoľko SLOVENSKÝCH PREMIÉR  a množstvo inovácii, čím posúvame latku kvality každou akciou vyššie a vyššie. Sme oficiálny držitelia viacerých SLOVENSKÝCH REKORDOV a reprezentujeme Slovenský stuntriding na medzinárodných súťažiach po celom svete !

Okrem toho sme v roku 2013 založili prvú Slovenskú značku moto - street oblečenia - MTTVclothing ® - všetky naše prepracované dizajny sú originálne a pochádzajú z našej vlastnej produkcie, pri našich produktoch používame len kvalitné a overené textílie a všetko naše oblečenie je prísne LIMITOVANÉ ! 

 

 

FACEBOOK -----------------------------------------------------------------------------------------------------------  >

Chceš mať aj TY stále aktuálne informácie o dianí v MOTOTV, alebo sa denne zabávať na jedinečných obrázkoch, zapájať sa do rôznych súťaží a vidieť nové dizajny oblečenia #MTTV ako prvý ??

Tak neváhaj a klikni v pravo dole na tlačítko “ páči sa mi ” a pridaj sa aj TY, medzi viac ako 12,400 fanušíkov jedinečnej MOTOTV na stránkach facebooku..

 

LEGENDARY #MOTOTVSHOW 2019 AUTOSALÓN NITRA viac