MOTOTV.SK - miesto kde moto sezóna nikdy nekončí !


       

 

 

 

7 ROKOV NA SLOVENSKEJ SCÉNE A STÁLE TOP !!!! #MTTV #MOTOTVSHOW #MTTVCLOTHING #SSF #MTTVFAMILY 

Sme všade kde to zaváňa vôňou benzínu a spálenej gumy zmiešanou s riadnou dávkou adrenalínu, toto je totiž zmes, ktorá poháňa našu TV stále v pred a dáva ten správny „šmrnc“ našim videám.

Taktiež sme AUTORI a ORGANIZÁTORI najväčšej moto - adrenalínovej show na Slovensku  MOTOTV SHOW ktorá zožala už v roku 2012 veľký úspech, keď ju navštívilo cez 49.000 ( štyridsaťdeväť tisíc ) platiacich divákov a zaradila sa jednoznačne medzi TOP moto - eventy u nás a v blízkom zahraničí !!! Jazdí pre nás aktuálna špička STUNTRIDEROV  zo Slovenska, Čiech, Rakúska a celej EU  ! 

 

No mimo toho sme v roku 2014 založili prvú Slovenskú moto - streetovú značku dizajnového oblečenia  MTTVclothing_originalktorá svojou originalitou a rozumnými cenami rýchlo presvedčila ľudí o svojej kvalite ! Používame len kvalitné a overené textílie s vysokou gramážou a z každého dizajnu vyrábame len 150 kusov na celé Slovensko - LIMITED !

FOTKA DŇA - každý deň sa mení obrázok podľa toho ako sa Vám páčia jednotlivé príspevky na našej skupine ( LIKE  / páči sa mi to )  najklikanejší obrázok zo všetkých, je na druhý deň uverejnený aj TU !!

 

FACEBOOK -----------------------------------------------------------------------------------------------------------  >

Chceš mať aj TY stále aktuálne informácie o dianí v našej TV, alebo sa denne zapájať do rôznych tém a súťaží ? Tak klikni v pravo dole na políčko “ páči sa mi ” a pridaj sa aj TY medzi viacej ako 6,500 fanušíkov jedinečnej web TV aj na stránkach facebooku..

 

VEĽKÁ CENA PIEŠŤAN / MOTOTV SHOW 2017 viac
Fotka dňa